dnideveloperow.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

Rejs Sp. z o.o.


Mławska 61, 87-500 Rypin

Tel: 789 364 685

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wieszak meblowy biały - opis firmy

Data dodania wpisu: 2023-09-20

W ofercie firmy można znaleźć wiele niezbędnych akcesoriów meblowych oraz innych elementów wyposażenia do domu. Artykuły są produkowane przez wysoko wykwalifikowanych fachowców z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje ich trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne.

Sklep sprzedaje systemy zawiasów i okuć, uchwyty, gałki do różnych mebli, oświetlenie LED do szafek i blatów, kosze na pranie przeznaczone do zabudowy. Dodatkowo w sklepie można nabyć wieszak meblowy biały i czarny, ozdobne stelaże modułowe ze szklanymi półkami, podstawki pod komputer, korytka na przewody, organizery do szuflad, prowadnice rolkowe i kulkowe, ślizgacze, nogi do mebli oraz wiele innych przydatnych produktów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom różnych grup klientów, firma oferuje możliwość zamówienia artykułów w różnym rozmiarze, więc będą pasować wszędzie. W celu poznania szczegółów należy skontaktować się z przedstawicielem przedsiębiorstwa. Na stronie internetowej e-rejs.eu można obejrzeć katalog z aktualną ofertą.

Wieszak meblowy biały


Podobne firmy w pobliżu:

Cukiernia Sowa sp.j.


Bydgoszcz, ks. J.Schulza 3

Przejdź

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Osiek Nad Wisłą, Konwaliowa 12

Przejdź

STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Białe Błota k/Bydgoszczy, Szubińska 101d

Przejdź