dnideveloperow.pl - wykreuj swoją markę, zyskaj klientów, zarabiaj na swoich usługach!

CZP Premium Mariusz Szefler


Białkowo 39A, 87-400 Golub-Dobrzyń

Tel: 607 042 741

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Papier dla piskląt - CZP Premium Mariusz Szefler - opis firmy

Data dodania wpisu: 2022-03-17

Domeną firmy, która ogłasza się na stronie internetowej czppremium.pl, jest dostarczanie klientom wysokojakościowych produktów higieniczno - sanitarnych w niewygórowanej cenie. Oferta obejmuje wyroby z masy papierowej, powstałej z różnego rodzaju komponentów i poddanej odpowiedniej obróbce. Dzięki temu producent otrzymuje gotowy produkt o różnych właściwościach, docenianych przez odbiorców z wielu branż. Gwarantuje też jego odpowiednią jakość i wytrzymałość.

Obecnie istnieje możliwość zakupu papieru toaletowego (wiskozowego i powstałego z surowca z odzysku) i ręczników jednorazowych. Dostawca poleca je osobom prywatnym oraz przedstawicielom chociażby lokali gastronomicznych. Nowością w ofercie jest papier dla piskląt, który powstał z myślą o hodowcach drobiu.

Dystrybucja towaru proponowanego w sprzedaży obejmuje całą Polskę. Realizator zamówień zaprasza do nawiązania stałej współpracy. Jego kadra może zapewnić terminowe dostawy nawet hurtowych ilości produktu, w zależności od zapotrzebowania. 

Papier dla piskląt - CZP Premium Mariusz Szefler


Podobne firmy w pobliżu:

Cukiernia Sowa sp.j.


Bydgoszcz, ks. J.Schulza 3

Przejdź

Studio Nagrań Lektorskich LEKTORING.PL


Osiek Nad Wisłą, Konwaliowa 12

Przejdź

STALPOL SAFES SP. Z O.O.


Białe Błota k/Bydgoszczy, Szubińska 101d

Przejdź